CO O NÁS ŘÍKAJÍ STUDENTKY
Baví mě způsob výuky, zaměřený na praktické používání jazyka a individuální přístup lektorů. Oceňuji, že hodiny jsou pestré a nejsou zaměřené jen na gramatiku. Na hodiny se těším a již po krátké době jsem u sebe viděla pokroky. Jako velké plus vnímám možnost výuky on-line, která mi šetří čas, ale zároveň nepřicházím o osobní kontakt s lektory. Za mě 1 *
Martina N.
Brno
Názory na to, v jakém věku s výukou cizího jazyka začít, se velmi různí. Je mi 75 let, začínala jsem s angličtinou před dvěma lety. Dnes čtu, překládám. Děkuji paní učitelce Havlové za čas a trpělivost.
Larisa V.
Kladno