S anglickým jazykem jsem se poprvé setkala na základní škole a následně na střední škole. Tam mě jazyk vůbec neoslovil, protože jsem narazila na takové učitele, kteří jen překládali české věty do anglického jazyka.
Poprvé mě oslovil a začal mě zajímat až na základní škole, kde jsem suplovala hodiny angličtiny. V tu dobu jsem si řekla, že by mě tento směr mohl bavit. Pochopila jsem, že není jako hlavní ve výuce angličtiny překládat z českého jazyka do anglického, ale že je potřeba, aby se děti naučili anglicky myslet a tím se potom angličtinu snáze a taky s radostí naučí.
Baví mě angličtina hrou. S dětmi hraji hry, zpívám písničky, říkám různé říkadla a děti se tím naučí nenásilně anglický jazyk a ani o tom vlastně nevědí.
Specializuji se na předškolní věk a mladší školní věk. V této době vedu hodiny anglického jazyka v mateřské školce. Baví mě radost, kterou z každé hodiny děti mají, ze znalostí, které tak rychle pochytají. A tímto směrem se chci zabývat i dále, neučit anglický jazyk, ale hrát si s dětmi pomocí angličtiny.
Zarezevujte si nezávaznou 20 minutovou konzultaci ZDARMA.